O Mnie

o firmie Mikser Na Słodko

O Mnie - Mikser na słodko - wszystkie nasze desery przygotowywane sa z naturalnych składników.

Jestem cukiernikiem z pasji, specjalizuje się w tortach, mimo to taką samą wielką radość sprawia mi pieczenie ciast, słodko słone bufety, słodkie stoły. Moja pracownia mieści się w Gorzowie Wielkopolski woj. Lubuskie, ale to nie jest granica mojego horyzontu, spotkasz mnie w pobliskich jak i dalekich domach weselnych i restauracjach. Dzięki specjalnym, dzień wcześniej schłodzonym pojemników, przewożę słodkości w samochodzie przeznaczonym do takich słodkich logistycznych misji. W upalne dni chłodnia ratuje nie tylko mnie ale i wasze łakocie, czyli masz sto procent pewności że śmietana będzie śmietaną a nie wodą .:)
Jak już jestem na miejscu, słodki stół aranżuje zgodnie z Waszymi zaleceniami czyli, motyw przewodni, kolorystyka, miejsce w którym umieszczę Wasze łakocie.
A później można podziwiać, robić zdjęcia i się zapomnieć … Smacznego.

Gdzie sprzedaje swoje produkty ?
Swoje torty, ciasta, ciasteczka można kupić w Gorzowie Wlkp przy ulicy Okrzei 16 w cukierni mojej mamy. Cukiernia Elżbieta to manufaktura z tradycjami gdzie się wszystkiego nauczyłam.

Tradycja którą wyniosłam z cukierni mamy pomogła mi rozszerzyć horyzonty, wręcz wylecieć z gniazda. Dzięki temu poznałam cukiernictwo z innej strony.

Moje torty odzwierciedlają się wielką prostotą.
Nazwę to dekoracją minimalizmu, prostota wynika z braku używania zbyt wielkiej ilości barwników. Używam kwiatów naturalnych, owoców lub dekoracji czekoladowych. Sam diament smaku jest ukryty w środku.

Czy tylko torty są moja specjalnością ?
Nie 🙂 Uwielbiam piec ciasta które nauczyła mnie mama, lecz ja piekę w formie okrągłej.

Co czuje do swojej pasji?
To magia wstawania o 3 rano z uśmiechem i myślą co dziś upiekę. Z wykształcenia jestem logistykiem a cukiernik obudził się u mnie dokładnie 5 lat temu. To miłość, czas który nie mija tylko płynie jak czekolada, to nie ciasto które upiekę i sprzedam, to ciasto z serca, nuta smaków która gra. Spróbujesz ??

Certyfikaty

certyfikaty, które mamy

O Mnie - Mikser na słodko - wszystkie nasze desery przygotowywane sa z naturalnych składników.