Słodki Stół

Słodki stół / Candy bar, co to?

Słodki Stół - Mikser na słodko - wszystkie nasze desery przygotowywane sa z naturalnych składników.

Moim zdaniem to bufet kolorowych słodkości, najróżniejszych smakołyków, a także oryginalna dekoracje, które są dopasowane do okoliczności Waszego przyjęcia.

Chcesz zaskoczyć bliskich słodkim stołem ?
Jestem cukiernikiem z pasji, specjalizuje się w tortach, mimo to taką samą wielką radość sprawia mi pieczenie ciast, słodko słone bufety, słodkie stoły. Moja pracownia mieści się w Gorzowie Wielkopolski woj. Lubuskie, ale to nie jest granica mojego horyzontu, spotkasz mnie w pobliskich jak i dalekich domach weselnych i restauracjach. Dzięki specjalnym, dzień wcześniej schłodzonym pojemników, przewożę słodkości w samochodzie przeznaczonym do takich słodkich logistycznych misji. W upalne dni chłodnia ratuje nie tylko mnie ale i wasze łakocie, czyli masz sto procent pewności że śmietana będzie śmietaną a nie wodą .:)
Jak już jestem na miejscu, słodki stół aranżuje zgodnie z Waszymi zaleceniami czyli, motyw przewodni, kolorystyka, miejsce w którym umieszczę Wasze łakocie. A później można podziwiać, robić zdjęcia i się zapomnieć … Smacznego.

Z czego powstaje słodki stół?

Pracuje na wyselekcjonowanych produktach, dzięki długoletniej pracy ze surowcem. Produkty dzięki swojej jakości oddają smak podkręcając receptury naszych babć. 🙂 Często spotkasz u mnie czekoladę, uwielbiam jej zapach a łącząc ją z masłem piekąc muffinki. Uwierz mi wiem o czym, akurat te czekoladowe uwielbiam. Spotkasz u mnie makaroniki z mąki migdałowej i co jeszcze:

  • cupcake
  • bezy
  • babeczki
  • deserki
  • monoporcje
  • trufle
  • donaty
  • tradycyjne ciasto
  • tort

Dbam o to aby każdy słodki stół był wyjątkowy, odpowiedni dobór szkła i dekoracja żywymi kwiatami. Wszystko dopasowane do wielkości stołu i motywu przewodniego.

Planujemy słodki stół?
Wszystko zależy ilu gości się spodziewacie na przyjęciu i okoliczności.
Jeśli są to urodziny wystarczy minimum po 2 szt słodyczy na osobę i nie zapomnijcie przecież będzie jeszcze tort. Natomiast jeśli jest to przyjecie typu wesele minimum 3 szt na osobę z serwisem 3-4 h. Uwierzcie mi taka atrakcja przyciąga naprawdę grono zaciekawionych. Słodycze znikają a w samych dorosłych budzi się dziecko. Dlatego na samym początku pierwsza część łakoci a za kilka godzin uzupełnienie, to da nam pewność że każdy spróbuje 🙂

CO TERAZ ?
Jeśli jesteście pewni że to Mikser na słodko ma osłodzić wam życie. To jedna z najlepszych decyzji w Waszym życiu 🙂 Czas wybrać tylko jakie słodycze to zrobią. Chętnie pomogę w dobraniu choć liczę na wasze gusta. 🙂 Do dzieła 🙂

Jak to działa ?
1. Dzwonisz i rezerwujesz termin ‘
2. wybór słodkości
3. odbiór w terminie imprezy
4. słodkości trafiają na słodki stół
5. radość oczu i podniebienia